Про компанію

ТОВ «Рибоконсервний завод «Екватор» - лідер серед українських підприємств з переробки риби і морепродуктів. Історія компанії бере початок у 2003 році. З моменту свого заснування і по сьогоднішній день підприємство безперервно розвивається, розширює свої технологічні можливості, накопичує безпрецедентний виробничий досвід. Завод реалізує повний цикл виготовлення широкого асортименту продукції у відповідності зі стандартами України та Європейського Союзу.

Виробничі потужності підприємства
Виробничий комплекс, який займає площу в декілька тисяч квадратних метрів, складається з наступних підрозділів:
  • Цех з виробництва консервів натуральної групи.
  • Цех з виробництва консервів «Шпроти в олії» і риби копченої в маслі.
  • Цех з виробництва рибних консервів у томатному соусі, печінки та ікри тріски.
Виробництво оснащене сучасним обладнанням з переробки рибної сировини. Організацією технологічних процесів займаються кваліфіковані кадри з багаторічним досвідом роботи.
Застосовувана сировина
Для виробництва рибоконсервної продукції завод використовує сировину безпосередньо з районів океанічного і морського промислу. Підприємство активно співпрацює з найбільшими виробниками риби з України, Мавританії, Марокко, Сенегалу, Естонії, Литви, Латвії, Ісландії, Норвегії, Китаю. Консерви виготовляють з морепродуктів Атлантики, Балтики, Тихого океану, Азово-Чорноморського басейну. Тісна співпраця з українськими рибодобувними підприємствами дозволяє виготовляти консерви високої якості за доступними цінами.
Торгові марки
Продукція ТОВ «Рибоконсервний завод «Екватор» представлена на ринку власними торговими марками: «Екватор», «Аквасвіт», «Багатий улов», «Керченські», «Фишмарин», «Арктика», «Боцман», «Океанічні». На заводі виготовляються товари групи «Privat Label» великих підприємств України та торгівельних мереж («Білла», «Метро», «Фоззі Груп», «Альянс Маркет», «Атб-Маркет», «Український Рітейл» тощо).
Контроль і управління якістю
Контроль та управління якістю продукції займає особливе місце у виробничому процесі.
  • У 2003 році на підприємстві впроваджена і сертифікована в системі УкрСЕПРО система менеджменту якості та безпеки продукції.
  • З 2008 року на підприємстві функціонує міжнародна система безпеки продукції HASP (ХАСП).
  • У 2015 році на заводі впроваджена система управління безпечністю харчових продуктів відповідно до вимог ДСТУ ISO22000:2007.
Контроль якості сировини, матеріалів, тари і готової продукції здійснює сертифікована лабораторія. Суворому контролю підлягають технологічні режими на всіх стадіях виробництва рибоконсервної продукції.
ТОВ «Рибоконсервний завод «Екватор» - успішна компанія, що динамічно розвивається, з налагодженим виробничим процесом. Продукція підприємства заслужила довіру споживачів в Україні і далеко за її межами. Сьогодні «Екватор» належить до числа підприємств, завдяки яким українська харчова промисловість виходить на європейський рівень.

Наша продукція

Наші контакти