Рецепти страв із консервованою сардиною

Лаваш із сардиною
Лаваш із сардиною

Приготування цієї страви не потребує особливих клопотів. Сардина в лаваші виручить, коли потрібно приготувати швидке, але оригінальне блюдо.

Щоб лаваш вийшов смачним і насиченим, використовуйте для його приготування якісний український продукт - сардини в олії від рибоконсервного заводу «Екватор».

Докладніше >>
Картопляні биточки з сардиною
Картопляні биточки з сардиною

Картопляні биточки з сардиной – чудова страва для повсякденного меню. Для його приготування не потрібно довго стояти біля плити. Кілька хвилин – і апетитні хрусткі биточки будуть готові.

Якщо ви хочете, щоб биточки стали справжнім кулінарним шедевром, використовуйте для їх приготування якісні українські сардини від рибоконсервного заводу «Екватор».

Докладніше >>
Лимон, фарширований сардинами
Лимон, фарширований сардинами

Фаршировані лимони - це швидка, але дуже цікава та оригінальна страва, яку можна сміливо подавати на святковий стіл. Щоб гості залишилися задоволені, приділіть належну увагу оформленню страви і вибору якісних інгредієнтів.

При виборі інгредієнтів для страви віддавайте перевагу перевіреному українському продукту - сардині в олії від рибоконсервного заводу «Екватор».

Докладніше >>

Наші контакти