Рецепти страв зі шпротами в олії

Салат «Мімоза» зі шпротами
Салат «Мімоза» зі шпротами

Салат «Мімоза» – народна страва, варіантів приготування якої існує безліч. Пропонуємо ознайомитися з одним з найбільш цікавих рецептів з використанням шпрот.

Для приготування салату «Мімоза» рекомендуємо використовувати екологічно чистий, високоякісний головний інгредієнт – шпроти в олії від українського рибоконсервного заводу «Екватор».

Докладніше >>
Пиріг зі шпротами
Пиріг зі шпротами

Смачний і швидкий у приготуванні пиріг зі шпротами можна подавати до столу в будь-який час доби як в гарячому, так і в холодному вигляді. Ця поживна страва виручить, коли хочеться порадувати гостей або піднести кулінарний сюрприз сім'ї.

Пиріг вийде незабутньо смачним, якщо для його приготування використовувати шпроти від провідного українського виробника - рибоконсервного заводу «Екватор».

Докладніше >>
Суп зі шпротами
Суп зі шпротами

Суп зі шпротами - це проста, але геніальна страва для повсякденного меню. Для її приготування потрібні прості й недорогі продукти. Ароматні шпроти від українського рибоконсервного заводу «Екватор» зроблять суп особливо смачним і насиченим.

Докладніше >>
Піца зі шпротами
Піца зі шпротами

Піца зі шпротами суттєво відрізняється від традиційної італійської страви. Але якщо є бажання спробувати щось новеньке, обов'язково приготуйте піцу в такому незвичайному виконанні.

Для приготування піци ідеально підійдуть смачні, якісні шпроти від рибоконсервного заводу «Екватор» - лідера на українському ринку.

Докладніше >>

Наші контакти